Keramické fazety

Krásný a bílý úsměv zaručí keramické fazety

Trápí Vás neestetické mezery mezi předními zuby? Vadné zabarvení a postavení zubů? Keramické fazety jsou cestou, jak Vás těchto vad můžeme zbavit. Keramické fazety řeší také anomálie v postavení předních zubů, estetické vady vzniklé v důsledku fraktur nebo erozí zubů nebo mnohočetné výplně (plomby) na předních zubech.

Co je keramická fazeta?

Adhezivní keramické fazety jsou tenké keramické plátky, které se na zuby nalepují. Při klasickém zákroku Vám nalepíme šest keramických fazet na řezácích a špičácích horní čelisti.

Jak mi fazety nasadíte?

U jinak zdravého chrupu stačí pro aplikaci fazet většinou dvě návstěvy. Při první lékař udělá otisk pacientových zubů. Za použití lokální anestezie, zákrok se tedy provádí bezbolestně, zuby lehce obrousí (max. 0,4 mm). Na dobu laboratorní výroby fazet (obvykle 10 dní) Vám aplikujeme zuby provizorní. Při druhé návštěvě Vám dočasné zuby sejmeme a vyzkoušíme Vaše fazety. Jsou-li vyhovující z hlediska funkčního a estetického, lékař Vám fazety natrvalo přilepí. Odcházíte bez vad a s krásným bílým úsměvem

Bude mě to bolet?

Keramické fazety Vám aplikujeme ve stavu lokální anestezie, jedná se tedy v podstatě o bezbolestné ošetření.

Mohu s fazetami mít bělení zubů?

Text bude doplněn.

zubní ordinace - kontakní formulář

Dentální klinika, stomatologie, zubní ordinace a kvalitní zubař
ALFADENT

Horšovská 390 / 4
150 00, Praha 5 - Řeporyje

tel: +420 251 625 056
      +420 251 625 717
       +420 774 444 902