Dentální hygienistika

Dentální hygiena – prevence a nejlevnější péče o zuby

Prevence v oblasti zubní péče, tedy kvalitní dentální hygiena, je nejen nejúčinnější, ale zároveň také nejlevnější způsob Vaší péče o zuby. Investujte raději do pravidelné prevence za několik set korun ročně a neodkládejte návštěvu dentální hygienistky a zubaře. Pokud své zuby zanedbáte, zaplatíte za jejich kvalitní ošetření tisíce korun. Myslete nejen na své zdraví, ale i na peněženku.

Máte dotaz? Chcete se objednat?

Dentální hygienistka – Váš průvodce a rádce

Dentální hygienu provádí odborně vzdělaná dentální hygienistka, která Vám poskytne profesionální čištění zubů, odstraní zubní kámen nebo pigmentace na zubech. Podá Vám odbornou instruktáž ústní hygieny, doporučí, jak si vybrat správný zubní kartáček, která zubní pasta a ústní voda je pro Váš chrup a ústa nejvhodnější, či jak správně používat mezizubní kartáček nebo dentální nit. Vysvětlí Vám, jak dodržovat Desatero Alfadent pro zdravý chrup. Dentální hygienistka Váš chrup také připraví na bělení zubů a poradí, jak udržovat zářivě bílý úsměv.

Dentální hygienistka – jak často k ní chodit?

Pro zachování trvale zdravých zubů je potřebná vysoká úroveň jejich hygieny, pravidelné odborné čištění zubů a dobré návyky. Dentální hygienistka by měla Vaše zuby ošetřit 1 x za 3 měsíce, u opravdu zdravých zubů doporučujeme návštěvu 1x za 6 měsíců.

Máte dotaz? Chcete se objednat?

 

zubní ordinace - kontakní formulář

Dentální klinika, stomatologie, zubní ordinace a kvalitní zubař
ALFADENT

Horšovská 390 / 4
150 00, Praha 5 - Řeporyje

tel: +420 251 625 056
      +420 251 625 717
       +420 774 444 902