Vybavení kliniky

V Alfadent se vše točí kolem Vás, a to doslova. V Alfadent se jen posadíte do křesla a všechna vyšetření „přicházejí“ za Vámi. Stomatologická klinika Alfadent je vybavena nejmodernější technologií, která pacientovi přináší komfort a špičkové ošetření.

CEREC

špičkový digitální systém švýcarské výroby k ošetření za použití implantátů a celokeramických zubních náhrad

Špičková 3D technologie CEREC, umožňuje počítačem digitálně navrhnout a pomocí frézovacícho centra na počkání vyrobit Vaše nové zuby, korunky, můstky a další moderní náhrady, jejichž výroba v laboratoři zabírala dlouhý čas a pacient musel absolvovat několik návštěv u lékaře . Nemluvě o tom, že pacient musel dříve absolvovat několik nepříjemných otisků svého chrupu. Proč si tedy užívat nové technologie jen v mobilu, televizi nebo ve Vašem autě? Užijte si je i u zubaře. U nás navíc bez bolesti, ale hlavně naprosto k nerozeznání od vlastního zubu a vše v pohodě a za rozumné ceny.

Zubní soupravy

Zubní křesla japonské výroby jsou špičkové světové kvality. Nejen komfort při ošetření Vás může přesvědčit o nadstandardní péči, ale především naprostá bezpečnost všech prvků vyzkoušená velmi dlouhou tradicí japonské špičkové technologie používané ve zdravotnictví

Radiovisiografie

v současnosti jde o nejbezpečnější způsob rentgenování při minimalizaci expozice záření. Intraorální (malé) i panoramatické (celkový pohled) símky jsou ihned zobrazeny na obrazovce počítače a lékař může dokončit zákrok co nejbezpečněji. Radiovisiografii využívá zejména endodoncie. Radiovisiografie a apexlokátor pomohou lékaři stanovít přesné délky kořenů, a tím zub zachránit. Pacient přitom stále sedí na křesle a vše je uzpůsobeno pro jeho pohodlí.

Intraorální kamera

díky ní můžete sledovat stav svého chrupu před a po terapii. Spolu s lékařem můžete sledovat, jak Vaše léčba postupuje

Airflow

čištění a odstraňování pigmentu proudem aerosolu s jemnými částicemi abraziva

Panoramatický digitální RTG

používáme vysoce přesný panoramatický digitální RTG přístroj poslední generace, který je velice šetrný k Vašemu zdraví a má naprosto minimální expozici záření.

Kofferdam

vadí Vám voda v ústech při zubním ošetření? Pomocí speciální latexové blány izolujeme zub, který rekonstruujeme a tím zamezíme přístupu vody do Vaší ústní dutiny.

Ultrazvuk

ultrazvukové, minimálně bolestivé odstraňování zubního kamene

Implantologické centrum

speciální kostní vrtačka, která pracuje v naprosto sterilním prostředí, chlazení se provádí sterilním roztokem.Používáme u komplikovaných extrakcí a v implantologii.

Elektrokauter

tento přístroj pracuje s vysokofrekvenčním elektrickým proudem. Používá se k ošetření měkkých tkání (dásně, sliznice).

Lze ho využít třemi způsoby:
1) k řezu
2) ke koagulaci (zastavení krvácení)
3) k řezu se současnou koagulací

Velkou výhodou řezu elektrickým proudem je výrazně nižší pooperační bolestivost, než při použití klasických chirurgických nástrojů a rychlejší hojení. Velice výhodné je použití kombinace řezu s elektrokoagulací. Díky použití elektrokauteru dáseň v průběhu řezu a hlavně bezprostředně po něm nekrvácí a tím umožňuje provést v jednom sezení výkony, které by při použití klasických chirurgických nástrojů vyžadovaly rozložení do dvou návštěv s několikadenním odstupem pro hojení ošetřované měkké tkáně.

Apexlokátor

přístroj, který pomáhá určit délku kořenového kanálku v zubu. To je nesmírně důležité z hlediska endodoncie a správného provedení endodontického ošetření zubu.

Strojová endodoncie

špička v endodoncii je zastoupena dvěma přístroji Beefeel a IT motor – slouží k ošetření a rozšíření a zaplnění kořenových kanálků.

Lampa ZOOM Advance Power

nejúčinější lampa na bělení zubů, která je prověřené ADA (Americká dentální asociace) a splňuje ty nejnáročnější kriteria při bělení zubů.Šetrnost, účinnost, bezbolestnost.


Ostatní zařízení:

Germicidní lampa

pomocí tohoto výkonného zařízení je zubní ordinace
v pravidelných intervalech sterilizována. Dbáme na naprosto jedinečné postupy při Vašem ošetření.

LCD televize
 

IT motor, beefeel
Slouží k ošetření /rozšíření/ a zaplnění kořenových kanálků.

Stomatologické křeslo Clesta II

Elektrokauter

zubní ordinace - kontakní formulář

Dentální klinika, stomatologie, zubní ordinace a kvalitní zubař
ALFADENT

Horšovská 390 / 4
150 00, Praha 5 - Řeporyje

tel: +420 251 625 056
      +420 251 625 717
       +420 774 444 902