Servis a ubytování

Alfadent - zvýhodněné ceny i program v Praze

Obraťte se na nás, vše pro Vás zařídíme.

Alfadent vyjednal zvýhodněné ceny za ubytování svých pacientů ve všech typech zařízení od příjemného soukromí v pensionu až po luxusní hotelové apartmány. Ubytování jsme zvolili tak, abyste měli co nejbližší vzdálenost jak do kliniky, tak i do centra Prahy. Rádi pro Vás zařídíme podle Vašich přání i turistický, společenský a kulturní program během Vašeho pobytu v Praze.


Penzion INKA

Pro naše hosty zajistíme ubytování nedaleko naší kliniky v penzionu INKA za velice rozumné ceny v krásném prostředí vzrostlé zahrady. Centrum Prahy je odtud snadno dostupné. Ceny od 500 Kč za noc.

Více informací na www.penzion-inka.cz.


Hotel Pyramida

Jedním z vybraných hotelů, které jsou blízko letiště a zároven blízko kliniky Alfadent je hotel Pyramida**** Praha, který je umístěn v poklidné části Prahy s pěší dostupností k nejrozsáhlejšímu hradnímu komplexu ve střední Evropě - Pražskému hradu. Přímo před hotelem se nachází zastávka tramvaje. Městskou hromadnou dopravou se můžete za necelých 20 minut ocitnout přímo v centru na Václavském náměstí.

Hotelové pokoje jsou rozděleny na dvoulůžkové, jednolůžkové, twin, apartmány a pokoje pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny v moderním stylu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou a fénem, TV se satelitem a samozřejmě minibarem, dále je pokoj vybaven bezpečnostní schránkou a telefonem.

V hotelu najdete kadeřnický salon, masáže, manikuru, pedikuru i krytý bazén. To vše za velice zajímavou cenu, kterou dostanete, neboť jste klientem kliniky Alfadent

Více informací na www.hotelpyramida.cz


Hotel "U České koruny"

Další námi vybraný hotel je v bezprostřední blízkosti kliniky a je velice zajímavý pro svou příznivou cenu. Hotel se jmenuje "U České koruny" a nachází se v Praze - Řeporyjích v blízkosti řeporyjského náměstí. Budova hotelu je nově rekonstruovaná . Objekt je vybaven vlastním parkovištěm pro hotelové hosty. Přesto, že se nachází v blízkosti hlavních komunikačních tepen nabízí klidné a domácky pohodlné prostředí s příjemnou a ochotnou obsluhou připravenou splnit Vaše přání. MHD do centra 25 minut, na letiště 10 minut autem. Hotel Vám může nabídnout i velice zajímavou českou kuchyni.


Hotel Meritum

Alfadent spolupracuje s hotelem Meritum***, který pro Vás připravil krásné ubytování a bohatý kulturní i turistický program. Jedná se o hotelový komplex se stylovou restaurací, který se nachází v příjemném a klidném prostředí městské části Prahy 6 - Ruzyně, 5 km od pražského letiště Ruzyně a Pražského hradu.

Nabízíme Vám ubytování v 50 pokojích (8/1 8/3 34/2). Všechny pokoje mají vlastní WC, sprchu, minibar, telefon a TV+Sat. Toto vše za velice příznivé ceny.
Je pro Vás připraven také bohatý program dle Vašeho výběru. Turistické a kulturní programy. Nemusíte se bát o svůj vůz non-stop hlídané parkoviště. Odvoz z hotelu taxi službou za dobré ceny je zajištěn.

Více informací na www.hotelmeritum.com/cz/

zubní ordinace - kontakní formulář

Dentální klinika, stomatologie, zubní ordinace a kvalitní zubař
ALFADENT

Horšovská 390 / 4
150 00, Praha 5 - Řeporyje

tel: +420 251 625 056
      +420 251 625 717
       +420 774 444 902